До чого сниться гусениця

До чого сниться гусеницяПогодьтеся, у багатьох з вас зовнішній вигляд гусениці викликає огиду. Подвійно неприємно побачити її уві сні. Але варто обурюватися побачив гусеницю у сні? Що обіцяє подібне сновидіння? Відповіді на ці питання поспішаємо надати.

Приснився гусениця обіцяє неприємну зустріч з лицемірним людиною, на щастя, вам вдасться вивести його на чисту воду і уникнути проблем. Нерідко такий сон говорить про те, що подолавши всі труднощі, з якими вам довелося зараз зіткнутися, ви отримаєте щасливе заможне життя, аналогічно тому, як з непривабливою гусениці народжується надзвичайної краси метелик. Несприятливим, селищем проблеми і втрати вважається сновидіння, в якому ви побачили багато гусениць.

Чорний гусениця повідомляє про наявність у сновидця великої кількості недоброзичливців. Зелена гусениця обіцяє клопоти і багато роботи. Білий гусениця – символ очікують у недалекому майбутньому змін, не виключено, що мирної розміреного життя прийде кінець, і доля зажадає від вас рішучих дій. До змін слід готуватися тим, кому приснилася гусениця в коконі, а ось якими вони будуть, позитивними і негативними, залежить від того гусениця перетвориться в метелика чи ні.

Якщо вам приснилося, що в той час, коли ви прогулювалися під деревами, на вас впала гусениця, то це вірний знак того, що ви робите досить багато неблагочестивых вчинків. Гусениця на тілі або одязі і волоссі, вказує на те, що в реальному житті ви опинитеся безпорадним і беззахисним перед підступами ворогів. Однак якщо ви не злякалися уві сні комахи, то переживати не варто, ви зможете подолати всі труднощі. Розчавити гусеницю у сні говорить про те, що вам вдасться викрити недоброзичливцями. Побачити гусінь у роті попереджає, що ваші плани не здійсняться.


Додати коментар