До чого сниться серпень

До чого сниться восьмий місяць року – серпень? Уві сні він найчастіше виступає провісником поганих подій. Постарайтеся скасувати заплановані справи і залишайтеся вдома. Як грамотно інтерпретувати сновиденный образ, підкаже сонник.

Тлумачення по сонникам

Приснилося, що запланували на серпень місяць якесь починання чи відпустку? Насправді готуйтеся до дуже непростих часів, які позбавлять останніх душевних сил і грошей.

Трапилося бачити календар, на якому був серпень? Сонник впевнений: абсолютно випадково, можливо, в транспорті, познайомитеся з людиною, яка в майбутньому стане життєвим супутником, відмінним другом або діловим партнером.

Серпень уві сні також символізує погіршення стосунків і дуже непередбачувана поведінка близьких. Але нумерологічний сонник радить не засмучуватися і тим більше не ображатися на оточуючих, а при можливості підтримати їх: така поведінка викликано поганими новинами отриманими раніше.

До чого сниться спекотний серпень і приємне розслаблення у сні? В реалі, нарешті, вирішиться проблема, яка має місце останні вісім місяців і сильно вас обтяжує. Але якщо уві сні ви страждали від спеки й намагалися знайти тінь, то сонник пророкує одержання поганої звістки.

До чого сниться місяць серпень

Приснився місяць серпень? Наближається ситуація, в якій проявіть не найкращі риси характеру. Більш того, при цьому серйозно постраждають як близькі, так і зовсім незнайомі люди.

Будь-які грандіозні заходи, які уві сні відбувалися в серпні місяці, обіцяють в дійсності погіршення на роботі, вдома або в стосунках. Якщо уві сні вас запросили на весілля саме в серпні місяці, то в реальності будьте готові до справжньої трагедії.

Що значить погода в серпні

До чого сниться дуже жаркий, посушливий серпень? Уві сні він символізує осуд оточуючих за непорядні вчинки. Якщо приснився вітряний і дощовий серпень, то, навпаки, чекайте веселощів, приємних знайомств і поліпшень на всіх фронтах.

Бачити дуже сирий серпень з постійним дощем означає, що буде успіх і гроші, але близькі люди не розділять вашої радості.

Приснився серпень не в сезон

Якщо серпень з’явився зовсім не по сезону, то в найближчому часі відбудуться великі неприємності, які вплинуть на гармонійні до цієї пори відносини і успішне перебіг справ.

До чого сниться якщо уві сні потрапили в спекотний серпень, хоча на вулиці зовсім інша пора року? Наближається період самотності, а викликані ним сумні роздуми доведуть до душевної кризи.

Гірше всього, якщо уві сні довелося зіграти весілля в серпні. Це означає, що доведеться розлучитися з коханою людиною. Серпень, який є в сезон, відображає загальний хід справ і поточний стан сновидця.

Серпень уві сні – ще трохи розшифровок

До чого сниться серпень? Це вказівка на точний момент виконання сновидного пророцтва. Якщо довелося бачити навколо багато плодів, але не було можливості їх зібрати, то витратите масу сил і часу, але не зможете скористатися плодами власних дій. Крім того:

 • збирати врожай у серпні – загальне благополуччя, достаток, спокій
 • дуже убогий урожай – бідність, самотність
 • щедрий – щастя, удача
 • тримати в руках зерно, плоди – швидкий кар’єрний ріст
 • весілля в серпні – трагедія, нещастя
 • розлучення – сімейне благополуччя
 • відпустка – неробство, нудьга
 • відпочивати в серпні – чекайте в гості незнайомих, але дуже хороших людей
 • поганий відпочинок – удача в любові після суперництва
 • засмагати на пляжі – великі можливості, відмінні перспективи
 • йти куди-то в серпні – далека дорога, тривалий рух до мети
 • бачити море – новини здалеку
 • плисти на човні, човні – глобальні зміни

До чого сниться в серпні поля або город, зарослий бур’янистою травою? Ви настільки запустили свої справи, що пізнаєте серйозні втрати і глибоке розчарування в житті.


Додати коментар