Як за кілька днів позбавитися від герпесу навесні, поради

Що таке герпес: фактори, що викликають вірусні захворювання, лікування і профілактика, опис препарату

Ви відчуваєте свербіж або печіння навколо рота? Це може бути початок герпесу, зазвичай званого холодним. Ці неприємні відчуття з’являються ще до появи видимих симптомів захворювання, таких як почервоніння або пухирі, наповнені рідиною.

За оцінками, майже 90 % з нас є носієм вірусу герпесу, хоча більшість навіть не знає про це! Велика частина інфекції протікає безсимптомно тому поки вірус не буде виявлений, ми не усвідомлюємо, що є його носієм. У разі появи перших ознак герпесу, найголовніше — це швидка реакція і застосування препаратів, які захистять проблемні місця і прискорять процес лікування.

Що викликає герпес?

Причиною появи герпесу на губах є вірус простого герпесу (HSV — лат. Herpes Simplex Virus). HSV вражає тільки людей, тоді як типи вірусу 1 і 2 несуть відповідальність за губної герпес.

За оцінками, 80 % випадків викликані вірусом герпесу HSV-1 (тип 1). Інфекція HSV найчастіше зустрічається в дитинстві, іноді і при народженні. Як правило, протягом більшої частини нашого життя ми не знаємо, що є його носіями.

Вірус герпесу «ховається» в наших нервових клітинах і активується не повністю зрозумілим чином у відповідь на стрес або пошкодження шкіри.

Як ми заражаемся?

Найвища ймовірність того, що ви заразитеся вірусом герпесу, виникає, коли ви перебуваєте в тісному контакті з людиною з помітними симптомами захворювання.

На жаль, активний вірус може знаходитися в слині інфікованої людини, навіть якщо він не супроводжується видимими симптомами. Буває, що ви несвідомо п’єте з однієї пляшки або їсте бутерброд разом. У цій ситуації ви, ймовірно, отримаєте безсимптомну інфекцію, і станете носієм вірусу герпесу, який проявить себе в найменш очікуваний момент.

Джерелом інфекції можуть бути також особисті речі, такі як помади або бритви, тому уникайте їх спільного використання і не використовуйте тестери в аптеках.

Ефективний спосіб швидкого усунення герпесу

У разі вірусного захворювання HSV важливо діяти швидко і рішуче. Чим швидше ви реагуєте, тим швидше позбавитеся від його неприємних симптомів.

Пам’ятайте, що вірус герпесу не може бути остаточно видалений з нашого організму — ми можемо тільки вилікувати симптоми, допомогти організму боротися з порушником і уникнути факторів, які викликають рецидив хвороби.

З’явилися на початку свербіж або печіння може вивести вас з рівноваги — з’являється бажання почесатися, і це важко контролювати. Чесання або постійне дотик місця, де розвивається герпес, є найгіршим можливим виходом! Роздратування хворого місця погіршить ситуацію, а також може стати причиною бактеріальної інфекції. Замість того, щоб проявляти силу волі і чекати подальшого розвитку хвороби, варто негайно використовувати препарати, які не тільки зменшують свербіж і печіння, але і діють в кожній фазі герпесу, скорочуючи його тривалість.

Препарати, які заслуговують нашої уваги, включають ті, які виробляються за запатентованою технологією Filmogel® — її ефективність підтверджена під час клінічних випробувань. Препарат доступний у вигляді щільної мазі URGO. Мазь наносити на хворе місце з допомогою одноразового аплікатора, тому ви можете бути впевнені, що вторинної інфекції не відбудеться.

Filmogel® створює захисний бар’єр на поверхні шкіри, властивості якого дозволяють пропускати повітря і в той же час зберігати воду. Завдяки цьому створюється середовище, сприятливе для лікування герпесу. Сама прозора мазь і непомітна, ви можете наносити макіяж після її застосування.

Завдяки використанню препарату в момент появи перших ознак, ви обмежите розвиток вірусів, тим самим уникаючи появи додаткових, хворобливих і неприємних симптомів, таких як свербіж і пухирі. Більш того, цей препарат лікує герпес на кожній фазі, тому застосовуйте його не тільки на початку, але і в той момент, коли з’явилися виразки. Крім полегшення болю, мазь захистить уражену ділянку від бактеріальної інфекції, яка завжди перешкоджає і подовжує процес загоєння.

Технологія Filmogel® не тільки дозволяє активно контролювати віруси, але також прискорює загоєння і регенерацію пошкодженої шкіри, тим самим зменшуючи тривалість герпесу. У разі виникнення проблем з рецидивом цього вірусного захворювання завжди тримайте URGO під рукою.Додати коментар